Samsung Galaxy A7 2018 Dual SIM - OKAZJE Oceń produkt:

od 1244,00 PLN

oszczędzasz do 11%

  • Producent: Samsung
  • Kategoria: Telefony komórkowe
Pokaż swój fason
Aparat
Potrójny aparat. Super Wide Angle
Superszerokokątny aparat w Galaxy A7 pozwala na robienie fotografii o obszerniejszej perspektywie.
Potrójny aparat. Live Focus Nadaj zdjęciom artystyczny charakter i twórz unikatowe portrety. Live Focus zezwala na dobranie głębi ostrości w jednym kroku. Równocześnie podczas robienia zdjęcia, jak i po jego wykonaniu. Czy fotografujesz nocny krajobraz, jedzenie czy kwiaty, już nie musisz martwić się o nasycenie barw, balans bieli, jasność. Galaxy A7 samoczynnie rozpoznaje scenerię i dobiera stosowne parametry.
Design i wyświetlacz Infinity
Szkło Premium Design. Funkcjonalna pokrywa Szklany tył, nadaje luksusowego charakteru i trwałości. Wraz z bocznym czytnikiem linii papilarnych, gładkie zaokrąglenia i jednolita bryła powodują, iż jest funkcjonalny i wygodny w użyciu.
ekran Infinity. Super AMOLED Wysokiej klasy wyświetlacz Super AMOLED zagwarantuje ostrzejszy kontrast i bardziej energiczne barwy.
Bezproblemowa wielozadaniowość. App Pair Uruchom App Pair na ekranie głównym i włącz od razu dwie aplikacje. Momentalnie będziesz miał dostęp do swych ulubionych aplikacji. Wygoda i użyteczność Boczny skaner linii papilarnych. Pokaźniejsza wygoda i bezpieczeństwo Po podnoszeniu Galaxy A7 palec w naturalny sposób przesuwa się do skanera linii papilarnych po prawej stronie. Dzięki czemu, Twój telefon zostanie natychmiast odblokowany jednym płynnym ruchem.
Always on Display. Zawsze gotowy Ważne dane możesz odczytać choćby bez odblokowywania urządzenia. Dzięki Always on Display masz natychmiastowy podgląd godziny, kalendarza lub nieodczytanych powiadomień.
Dual SIM. Podwójna wygoda Dzięki opcji dual SIM na urządzeniu możesz korzystać z dwóch numerów telefonu – osobistego i służbowego. Jedna karta może Ci służyć do połączeń i wiadomości, a druga do pracy w Internecie. Możesz jednocześnie korzystać z dwóch kart SIM i ponadto włożyć kartę pamięci MicroSD*. *Karta nie jest dołączona do zestawu.
Pamięć z możliwością rozbudowy. Więcej miejsca 64 GB pamięci wewnętrznej wystarczy do codziennego wykorzystywania smartfona. Jeśli Ci trzeba więcej miejsca, możesz powiększyć objętość urządzenia choćby o 512 GB za pomocą karty microSD*. * Karta nie jest dołączona do zestawu. Ekspresowo przeniesiesz pliki z aplikacją Smart Switch Wraz z urządzeniem Samsung Galaxy uzyskasz dostęp do najnowszej aplikacji Smart Switch, umożliwiającej szybki transfer plików ze starego urządzenia. Przeniesiesz ulubione mp3, video, kontakty, zdjęcia, wiadomości, a nawet ustawienia alarmu, a także sieci Wi-Fi. Smart Switch działa na smartfonach z systemem Android, Symbian, iOS* oraz na BlackBerry. * System iOS pozwala na przenoszenie treści, które są własnością użytkownika. Nie uwzględnia to muzyki, filmów, aplikacji i fotografii pobranych z iTunes.

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Telefony komórkowe