Xiaomi Mi9T Pro - OKAZJE Oceń produkt:

od 1571,52 PLN

oszczędzasz do 48%

  • Producent: Xiaomi
  • Kategoria: Telefony komórkowe
  • System operacyjny: Android
  • Przekątna wyświetlacza: 6.3 "
  • Rodzaj telefonu: z ekranem dotykowym
  • Pamięć wbudowana: 128 GB
  • Pamięć RAM: 6 GB
  • Komunikacja: WiFi
  • Funkcje: odtwarzacz MP3
  • Pojemność baterii: 4000 mAh

Mi 9t niezrównana wydajność w futurystycznym wydaniu. Sercem Xiaomi Mi 9T Pro jest flagowa jednostka Qualcomm® Snapdragon™ 855, wynosząca sprawność smartfona na nieprzeciętny dotąd poziom. Wysuwany aparat do selfie i potrójna inteligentna optyka główna jeszcze bardziej potęgują wrażenie obcowania ze smartfonem przyszłości.

Potrójny aparat SI, więcej nieprzewidzianek dzięki 48MP Dzięki szerokokątnemu aparatowi Sony 48MP o ultrawysokiej rozdzielczości, teleobiektywowi 8MP i ultraszerokokątnemu aparatowi 13MP możesz prosto wykonać dowolne fotografie.

bezproblemowo powiększaj od 0,6x do 10x i odkryj swój prawdziwy potencjał fotograficzny. Jednostajna ręczna fotografia nocna znaczny czujka 1/2'', obszerne piksele 1,6μm 4 w 1 i zupełnie nowy algorytm nienaturalnej inteligencji łączą się, żeby pomóc Ci robić jaśniejsze i wyraźniejsze zdjęcia w nocy.

Panoramiczny aparat do selfie 20MP Dzięki panoramicznym selfie, dzisiaj każdy może się przyłączyć. Niech wszyscy się zgromadzą — kijek do selfie nie jest niezbędny! starczy przesunąć telefon na boki, aby uchwycić całą grupę.

Gładkie wysuwanie, genialne ukrycie Wysuwany aparat do selfie pozostawia więcej miejsca na ekran, zapewniając pełnoekranowe wyświetlanie z proporcją obrazu do frontu urządzenia wynoszącą 91,9%. Ledwo widoczny, dopóki nie dotkniesz aplikacji aparatu, wysuwa się płynnie, wraz z niestandardowym konsekwencją dźwiękowym.

długofalowa bateria 4000 mAh, a także wsparcie prędkiego ładowania 27W Oprócz świetnej skuteczności, Mi 9T Pro ma w dodatku dużą baterię o obszerności 4000 mAh i obsługuje prędkie ładowanie QC4+ o mocy 27W.

Oznacza to, iż możesz naładować 58% baterii w zaledwie 30 minut. Przełamuje bariery dla nieograniczonego widoku ekran AMOLED o przekątnej 6,39 cala gwarantuje oszałamiające wrażenia wizualne zawsze, gdy odblokujesz telefon.

W środowisku o intensywnym świetle przesuń, aby włączyć tryb jasny ekranu, który jest o 39% jaśniejszy aniżeli normalnie. Przygotuj się do wymiatania na polu bitwy Pochwal się swymi umiejętnościami dzięki procesorowi Snapdragon™ 855.

skuteczność pojedynczego rdzenia została powiększona o 45%, szybkość gry jest przyspieszona o 25%, a efektywność sztucznej inteligencji rozszerzona trzykrotnie. To jest prędkość, której Ci potrzeba. Przyspieszenie Dual Turbo aby uzyskać słuszne wrażenia z gry, Mi 9T Pro gwarantuje nie tylko perfekcyjny sprzęt, lecz także optymalizacje oprogramowania, które pokaźnie powiększają sprawność.

Dzięki dogłębnej optymalizacji, Mi Turbo zniża fragmentację plików i gwarantuje płynne działanie systemu nawet przez 18 miesięcy. Co więcej, zaktualizowany tryb Game Turbo widocznie zwiększa responsywność i prędkość reakcji ekranu dotykowego.

zawiera także więcej narzędzi, takich jak ulepszenia wizualne, dzięki czemu można grać przy użyciu niestandardowej konfiguracji. Nieprzerwane granie z ciągłym chłodzeniem Niestandardowy układ chłodzenia wy...

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Telefony komórkowe